PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

28.12.2019 r. – 30.12.2019 r.

 

Sobota, 28 grudnia 2019 r., - od godz. 9.00 UWAGA!!! NOWY PORZĄDEK KOLĘDY W STAREJ WSI WOLI! Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi trasami .

Siekierczyna od strony Kaniny,  od państwa Biedów, w kierunku Starej Wsi Woli, następnie od skrzyżowania prawą stroną w kierunku Limanowej (1 ksiądz);

Stara Wieś Wola:

- od strony miasta - prawa strona, od Państwa Szewczyków (1 ksiądz);

- od strony miasta lewa strona, od Państwa Janików, (1 ksiądz);

- od Siekierczyny, od Państwa Pachutów - obie strony, przez Kawówkę
do skrzyżowania, a następnie lewą stroną w kierunku szkoły (1 ksiądz);

- Podgolców, od Pani Smagowej, następnie osiedle Staniszów w kierunku szkoły
                                                                                                                 (1 ksiądz);

- od szkoły, od Pana Biedronia lewą stroną w kierunku Limanowej (1 ksiądz);

Sowliny: Kącina - od Państwa Jeżów (1 ksiądz);

Ul. Beskidzka: od ul. Żwirki i Wigury, od Państwa Mrożków (1 ksiądz);

 

Niedziela, 29 grudnia 2019 r., - od godz. 14.00

Ul. Andrusikiewicza i ul. Mytki-Ilmanowity, od Państwa Boroń (1 ksiądz);
Ul. Marszałkowicza, od Państwa Golonków (1 ksiądz);
Ul. Topolowa,  od Państwa Ślazyków (1 ksiądz);

Ul. Józefa Marka domy naprzeciw stadionu oraz ul. Flizaka, od Pani Limanówki
                                                                                                                 (1 ksiądz);
Ul. Sportowa, od Państwa Tokarzów (1 ksiądz);

Blok kolejowy przy byłej stacji PKP, a następnie ul. ks. Jońca oraz ul. Potok, początek od bloku (1 ksiądz);

 

Poniedziałek, 30 grudnia 2019 r., - od godz. 9.00

Wojtasówka i Kretówki, od Państwa Wojtasów (1 ksiądz);

Dutkówka, od Państwa Dutków (1 ksiądz);
Tokarzówka i domy przy ul. Józefa Marka do stadionu oraz przy ul. Braci Słupskich, od Starej Wsi, od państwa Biedów (1 ksiądz);

Dzielec i Skorupówka - od Państwa Pałków: (1 ksiądz);

Ul. Widok, Żuławskiego i sąsiednie
- początek od ul. Widok oraz Sowliny - od Państwa Jajeśniców  (1 ksiądz);
- początek od ul. Żuławskiego - od Państwa Dyczków (1 ksiądz);

Osiedle Marsów:
– początek od strony Policji (1 ksiądz) i od Starej Wsi (1 ksiądz);

 

Czwartek, 2.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Słoneczna z przyległymi:
- od ul. Piłsudskiego obydwie strony (2 księży)
- od ul. Partyzantów obydwie strony (2 księży);

Ul. Grunwaldzka:

- od przekaźnika TV (1 ksiądz);

- od mostu, po obu stronach (2 księży);

 

Sobota, 4.01.2020 r., od godz. 14.00

Ul. Kościuszki:
- od miasta obydwie strony (2 księży) i od Mordarki obydwie strony (2 księży)
Ul. Czyżewskiego (1 ksiądz)

Ul. Narutowicza (1 ksiądz).

Ul. Walecznych  i Podjabłoniec nad szosą (część należąca do naszej parafii):
-  początek od ul. Walecznych (1 ksiądz).

 

Niedziela 5.01.2020 r.,

od godz. 12.00
Blok Służby Zdrowia (1 ksiądz);

od godz. 14.00
Ul. Bema
– od Państwa Dębskich (1 ksiądz);

Ul. Piastowska z ul. Podlipowe,
– początek od ul. Piastowskiej, od Państwa Łubik (1 ksiądz);

Ul. Sikorskiego:
– początek od państwa Bugajów przy ul. Bronisława Czecha (1 ksiądz);

– od ul. Batorego w kierunku hotelu „Limanowa” – od Pani Śliwy (1 ksiądz);

– od ul. Bema w kierunku ul. Podlipowe –  od Państwa Kosiarskich (1 ksiądz).

 

Poniedziałek, 6.01.2020 r., od godz. 14.00
Ul. Matki Boskiej Bolesnej: początek od rynku obydwie strony (2 księży)
i od Mordarki obydwie strony (2 księży);

 

Wtorek, 7.01.2020 r., od godz. 16.00
Ul. Bulwary i ul. Wąska:
– początek  od Państwa Kaliszów (1 ksiądz);
Ul. Łowiecka i ul. Kopernika
– początek od ul. Piłskudskiego – od państwa Rerutko (1 ksiądz)
­­Ul. Targowa i ul. Kubali:
– początek od ul. Kubali (1 ksiądz)
– początek od końca ul. Targowej (1 ksiądz);

Ul. Józefa Marka od stadionu do Rynku obydwie strony następnie ul. Krótka
i Rynek od strony ul. Kościuszki – od Państwa Zelków (1 ksiądz);

 

Środa, 8.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Kasprowicza, Bystra
– od Pani Tomaszek (1 ksiądz)

Ul. Akacjowa, Klonowa
– od Państwa Kapturkiewiczów (1 ksiądz)

Ul. Mordarska
– od Państwa Jasiców (1 ksiądz);

– od Państwa Wątrobów (1 ksiądz)  

Osiedle Chmielnik
– początek od państwa Wnękowiczów (1 ksiądz).

– początek od państwa Trzópek (1 ksiądz).

Ul. Księdza Rachwała:
– początek od góry, od Pana Rusina (1 ksiądz)

 

Czwartek, 9.01.2020 r., od godz. 16.00

Osiedle nad torem:
– Ul. Paderewskiego – od państwa Kowalczyków (1 ksiądz);
– Ul. Romera obydwie strony – od Państwa Smorońskich i Państwa Kowalczyk (2 księży);
– Ul. Reja obydwie strony –od Państwa Wajdów i państwa Staniszów (2 księży);
– Ul. Rejtana obydwie strony – od Państwa Ciesielczyków i Państwa Bodek (2 księży),

Ul. Kolejowa od dołu
– od Państwa Rojków, następnie domy przy ul. Wojska Polskiego (1 ksiądz).

 

Piątek, 10.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Leśna z przyległymi:
– początek od Bulwarów prawa strona (ul. Źródlana i Armii Krajowej) (1 ksiądz);

– początek od Bulwarów lewa strona (1 ksiądz);

– początek od Góry Miejskiej prawa strona (1 ksiądz);

– początek od Góry Miejskiej lewa strona (1 ksiądz);

– początek od ul. Przyłęckiego obydwie strony następnie ul. Paderewskiego (1 ksiądz);

– początek od ul. Witkacego obydwie strony następnie ul. Szymanowskiego (1 ksiądz);

Ul. Jana Pawła II obydwie strony:
– od rynku prawa strona (1 ksiądz):
– od Bloku nr 3, a następnie lewa strona, (1 ksiądz)

 

Sobota, 11.01.2020 r., od godz. 9.00

Ul. Wiejska, Jabłoniecka i Jabłoniec Starowiejski:
– od ul. Wiejskiej - od Państwa Abramów (1 ksiądz)
– od ul. Jabłonieckiej - od Państwa Filipek (1 ksiądz)
– od Siekierczyny od Państwa Prędkich (1 ksiądz);

Lipowe Starowiejskie i Słopnickie z częścią przyłączoną do miasta:
– od Państwa Wigurów, (1 ksiądz)
– od Państwa Twarogów (1 ksiądz)
– od Państwa Postrożnych (1 ksiądz)
Lipowe Środkowe oraz ul. Biedronia:
– od Lipowego Słopnickiego, od Państwa Oleksy (1 ksiądz);
– ul. Biedronia, od Państwa Mrożków (1 ksiądz) i od państwa Łyszczarzów (1 ksiądz)

 

Niedziela, 12.01.2020 r., od godz. 14.00

Ul. Szwedzka, Mordarskiego i Księdza Łazarskiego:
– początek od ul. Szwedzkiej, od państwa Domagałów (1 ksiądz);

Ul. Żwirki i Wigury:
– strona lewa, początek od P. Ociepków, przy ul Wiejskiej, następnie od Państwa Bulandów (1 Ksiądz)
– strona prawa początek od Starej Wsi (1 ksiądz)

Rynek po stronie domu towarowego, blok nr 3 przy Małym Rynku i domy prywatne
od Państwa Pytel ( 1 ksiądz)

Blok nauczycielski przy ul. Józefa Marka: (2 księży) od początku i od końca bloku

 

Poniedziałek, 13.01.2020 r., od godz. 16.00

Blok nr 2 przy ul. Zielonej – od pierwszej i ostatniej klatki (2 księży);

Ul. Ks. Kowalskiego, od bloku nr. 5 (1 ksiądz) i od bloku nr. 7 (1 ksiądz);

 

Wtorek, 14.01.2020 r., od godz. 16.00

Blok nr 1 przy ul. Z. Augusta (2 księży – od pierwszej i ostatniej klatki)

Blok nr 1A przy ul. Z. Augusta (1 ksiądz);

Blok nr 2 przy ul. Z. Augusta od klatki pierwszej i ostatniej (2 księży);

 

Środa, 15.01.2020 r., od godz. 16.00

Blok nr 3 przy ul. Z. Augusta od klatki pierwszej i ostatniej (2 księży);

Blok nr 4 przy ul. Z. Augusta (1 ksiądz);

Blok nr 5 przy ul. Z. Augusta (1 ksiądz);

Blok nr 6 przy ul. Z. Augusta od klatki pierwszej i ostatniej (2 księży);

Blok nr 7 przy ul. Z. Augusta od 1 klatki (1 ksiądz);
 

Czwartek, 16.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Moniuszki, Sienkiewicza - od Pani Kazior (1 ksiądz);
Ul. Moniuszki, od Państwa Zapałów  (1 ksiądz);
Bloki nr 10 i 14 na ul. Moniuszki - od Państwa Wykurz (1 ksiądz);
Ul. Moniuszki i Ul. Pogodna od Państwa Nizińskich, (1 ksiądz);
Ul. Nowa - od Państwa Ablewicz (1 ksiądz).
Ul. Mickiewicza wraz z blokiem nr 24
– od Państwa Budaczów (1 ksiądz)
– od Państwa Cichockich (1 ksiądz);

Ul. Armińskiego - od bloku (1 ksiądz);
Ul. Ogrodowa; – początek od Państwa Sukienników (1 ksiądz)

 

Piątek, 17.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Zygmunta Augusta, początek od mieszkania przy zespole szkół, następnie dom jednorodzinny oraz Blok nr 2A, (1 ksiądz);

Blok nr 9 przy ul. Z. Augusta, od klatki pierwszej i ostatniej (2 księży);
Blok nr 10 przy ul. Z. Augusta od 1 klatki (1 ksiądz)

Blok nr 29 przy ul. Z. Augusta i ul. Spacerowa: początek od bloku, od pierwszej klatki
(1 ksiądz) i od ostatniej klatki (1 ksiądz) oraz mieszkania przy ul. Spacerowej.

Nowy Blok przy ul. Spacerowej od pierwszej klatki (1 ksiądz) i od ostatniej klatki (1 ksiądz)

 

Sobota, 18.01.2020 r., od godz. 9.00

Lipowe Dolne:
– od ul. Czecha za cmentarzem komunalnym (1 ksiądz)
– od końca parafii, od Pani Bulandy (1 ksiądz)
Bzdyczka, ul. Partyzantów, od Państwa Mamaków przy ul. Paderewskiego (1 ksiądz)
Część ul Słonecznej, ul. Partyzantów, od ul. Leśnej od Pani Szewczyk (1 ksiądz);

Ul. Gajowa i Łąkowa od Gajowej (1 ksiądz);
Ul. Polna, od góry obie strony (1 ksiądz) i od dołu obie strony (1 ksiądz);
Blok nr 49 przy ul. Piłsudskiego, a następnie blok nr 51 (1 ksiądz);
Blok nr 18, a następnie blok nr 47 przy ul. Piłsudskiego (1 ksiądz);
 

Niedziela, 19.01.2020 r., od godz. 14.00

Ul. Kochanowskiego:
- blok nr 7 (1 ksiądz);
- blok nr 9, następnie blok nr 5 (1 ksiądz);
Dawny Dział, ul. Kochanowskiego:
- górny odcinek od ul. Czyżewskiego – od Państwa Dutka (1 ksiądz);
- górny odcinek granicą miasta od strony Mordarki – od Państwa Rysiów (1 ksiądz);
- początek od ul. Kościuszki od strony rynku – od Państwa Kuroś (1 ksiądz).

Ul. Piłsudskiego oraz Orkana:
– początek od Sowlin, (po prawej stronie 1 ksiądz i po lewej stronie 1 ksiądz);
 

Poniedziałek, 20.01.2020 r., od godz. 16.00

Ul. Konopnickiej:
– Blok nr 3 od 1 klatki (1 ksiądz)
– od mieszkań przy Zespole Szkół Samorząd. nr 1, następnie domy jednorodzinne i blok nr. 3 od ostatniej klatki (1 ksiądz)
– Blok nr 5 od 1 klatki (1 ksiądz)

 

Wtorek, 21.01.2020 r., od godz. 16.00

Bloki przy ul. Józefa Marka
– początek od bloku nr 1 i blok nr 3 – (1 ksiądz);
– początek od bloku nr 2 i blok nr 3 – (1 ksiądz)

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 274 gości oraz 0 użytkowników.

Album o naszym sanktuarium

album s

MATER DOLOROSA - NR 33

Modlitewnik Limanowski

modltewnik2016 s

Kalendarz parafialny 2021

PARTNER SERWISU:

golddrop lato2017

 

 

Początek strony