Poniedziałek, 18.03.2019 r.

Godz.

Intencja

6.00

†Anna Joniec

6.00

†Genowefa Joniec

6.30

†Jan Wąsowicz

6.30

†Agata Mamak – 3. r. śmierci

6.30

†Władysław Plata w r. śmierci

6.30

†Józef Zoń

7.00

W intencji ks. Prałata Józefa Poręby o zdrowie i błogosławieństwo Boże

7.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zbigniewa Wrony z okazji imienin

7.30

†Stefania Miernik

8.00

†Robert Frączek w 2. r. śmierci

11.00

†Józef Woźniak

18.00

††Jan Poskrobko w 41 r. śmierci i żona †Luba

 

 

Wtorek, 19.03.2019 r., Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

Godz.

Intencja

6.00

††Józef Dudek i †Józef Świderski

6.00

†Ks. Józef Joniec

6.30

†Józef Michura

6.30

†Józef Ficoń

6.30

†Józef Dąbrowski

6.30

†Józef Bróg z okazji imienin

7.00

Józef Duda w 60. r. urodzin

7.00

W intencji Józefy Liszka z okazji imienin (od Pracowników Zakładu Limar)

7.30

W intencji Ks. Prałata Józefa o Boże błogosławieństwo od Straży Honorowej Arcybractwa NSPJ

8.00

W intencji Ks. Prałata Józefa Poręby o zdrowie i Boże błogosławieństwo od Bractwa MB Bolesnej

11.00

†Józef Frączek

18.00

W intencji Józefa Sewielskiego z okazji imienin o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

 

 

Środa, 20.03.2019 r.

Godz.

Intencja

6.00

†Józef Król

6.00

†Barbara Starzyk

6.30

†Jan Ryszard Sułkowski

6.30

†Agata Ślazyk

6.30

†Krystyna Słowikowska

6.30

†Edward Kroczek

7.00

†Genowefa Joniec

7.00

†Stanisław Szpilowski w 10. r. śmierci

7.30

Za parafian

8.00

W intencji Ks. Prałata Józefa Poręby o zdrowie i Boże błogosławieństwo od Krystyny i Stanisława

11.00

W intencji Ks. Prałata Józefa Poręby o zdrowie i Boże błogosławieństwo od Kół Koronkowych

18.00

  1. †Grażyna Dudek w 2. r. śmierci
  2. †Józefa Niezabitowska
  3. ††Zofia i Edward Merkowscy
  4. †Józefa Słowińska w 3. r. śmierci
  5. †Anna i Józef Zoń w 32. r. śmierci
  6. O łaskę zdrowia dla syna
  7. †Jadwiga i Tadeusz Ryś
  8. †Leopold Szymanek
 

 

 

Czwartek, 21.03.2019 r.

Godz.

Intencja

6.00

†Anna Joniec

6.00

†Barbara Starzyk

6.30

†Stefan Krawczyk

6.30

†Edward Kroczek

6.30

†Genowefa Joniec

6.30

†Józef Król

7.00

†Stefania Miernik

7.00

†Stefania i Józef Bielińscy

7.30

Krystyna Słowikowska

8.00

††Anna i Jan Bubula w 15. r. śmierci Jana

11.00

†Antonina Paździk w 42. r. śmierci

18.00

†Rozalia Sebastiańska

 

 

 

Piątek, 22.03.2019 r.

Godz.

Intencja

6.00

W intencji Joanny z okazji 12. rocznicy urodzin

6.00

W intencji pewnej osoby i jej rodziny o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo

6.30

†Edward Kroczek

6.30

†Kazimierz Romaniuk

6.30

†Lucyna Sułkowska

6.30

†Rozalia Ćwik w 6. r. śmierci

7.00

†Genowefa Joniec

7.00

†Józef Król

7.30

†Barbara Starzyk

8.00

†Wacława Waszkiewicz 20. r. śmierci

11.00

††Stanisława i Józef Mamak

18.00

Dziękczynno-błagalna z prośbą o opiekę MBB dla Łukasza z okazji urodzin

 

 

 

Sobota, 23.03.2019 r.

Godz.

Intencja

6.00

†Genowefa Joniec

6.00

†Józef Król

6.30

†Anna Joniec

6.30

†Maria Kądziołka w 7. r. śmierci

6.30

†Edward Kroczek

6.30

†Barbara Starzyk

7.00

†Irena Dyrek

7.00

†Czesław Bulanda w 21. r. śmierci

7.30

†Czesław Bulanda w 21. r. śmierci

8.00

†Zofia Biernat w 3. r. śmierci

11.00

†Eleonora Kurczab w 1. r. śmierci

18.00

†Henryk Gapiński w 25. r. śmierci

 

 

 

Niedziela, 24.03.2019 r.

Godz.

 

6.00

W intencji Krzysztofa Nowaka z okazji 30. rocznicy urodzin dziękczynna za otrzymane łaski

7.30

††Wojciech i Włodzimierz Wójs w 25. r. śmierci

7.30

††Józefa i Zygmunt Kuroś

7.30

††Jan i Maria Łyszczarz

9.00

†Franciszek Łuczak w 1. r. śmierci

9.00

††Magdalena i Zygmunt Lis

9.00

†Józef Bukowiec

9.00

†Ks. Bp Piotr Bednarczyk

9.00

†Ks. Jan Bukowiec

10.30

W 18. rocznicę urodzin Klaudii Bieda podziękowanie za łaski z  prośbą o błogosławieństwo Boże

 

10.30

W intencji Heleny Włodarczyk o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bolesnej

10.30

W intencji Józefa Sewielskiego z okazji imienin o zdrowie, błogosławieństwo Boże

10.30

W intencji Anny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

10.30

†Krzysztofa Baczyńska - 9. r. śmierci

12.00

†Władysław Zelek w 10. r. śmierci

12.00

†Piotr Młynarczyk w 15. r. śmierci

12.00

†Jan Pacholarz w 10. r. śmierci

12.00

†Michał Kaja w 10. r. śmierci

12.00

†Augustyn Czaja w 24. r. śmierci

13.30

Za parafian

16.00

†Zofia i Mieczysław Kądziołka

19.00

†Józef Piaskowy z okazji imienin

 

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 354 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy album o naszym sanktuarium

album s

MATER DOLOROSA - NR 27

Modlitewnik Limanowski

modltewnik2016 s

Kalendarz parafialny 2019

Logowanie

PARTNER SERWISU:

golddrop lato2017

 

 

Początek strony