Ogłoszenia duszpasterskie – 31.12.2017 r.

Święto Świętej Rodziny

 

 

  1. Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w całym 2017 roku. Dziękujemy także za złożone w ostatnich dniach ofiary na cele renowacyjne w naszej świątyni rodzinom: ze Starej Wsi Woli za 1000 zł, ze Sowlin za 500 zł, z ul. Granicznej za 200 zł, ze Starej Wsi za 200 zł, ze Skorupówki za 100 zł; paniom: z ul. Kościuszki za 1500 zł, z ul. Słonecznej za 500 zł oraz panom: z ul. Żuławskiego za 2000 zł i ze Starej Wsi za 500 zł.

 

  1. Nowy Rok powitamy w naszej Bazylice podczas Mszy Świętej 15 minut po północy. 1 stycznia obchodzimy w całym kościele uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu będziemy się modlić o dar pokoju dla całego świata. Porządek nabożeństw będzie niedzielny. Ofiary na tacę będą przeznaczone na cele diecezjalne.

 

  1. Osoby, które nie mogą przyjąć w danym dniu duszpasterza przybywającego w ramach „kolędy”, mogą zgłosić się w kancelarii parafialnej w celu ustalenia dogodnego terminu.

 

  1. U ministrantów można nabyć gazety katolickie dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jeżeli jakaś rodzina lub osoba nie nabyła jeszcze ostatniego numeru kwartalnika sanktuaryjnego „Mater Dolorosa”, to serdecznie zachęcamy. Każdy znajdzie w nim coś ciekawego do przeczytania. Zachęcamy również do nabywania kalendarzy parafialnych i albumu o naszym sanktuarium.

 

 

Święta Rodzina jest dla nas wzorem w budowaniu właściwych relacji międzyludzkich oraz z Panem Bogiem. Niech jej przykład pobudza nas do naśladowania, aby nasze rodziny wzrastały w prawdziwym szczęściu i zawsze były silne Bogiem. W tym duchu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy album o naszym sanktuarium

album s

MATER DOLOROSA - NR 26

Modlitewnik Limanowski

modltewnik2016 s

Kalendarz parafialny 2019

Logowanie

PARTNER SERWISU:

golddrop lato2017

 

 

Początek strony