Grupy działające

przy parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej

 

Bazylika

  • Arcybractwo NSPJ – I piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.00
  • Bractwo MBB – II niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 16.00
  • Grupa Świętego Ojca Pio – II sobota miesiąca o godz. 19.00
  • Koła Koronkowe – ostatni piątek miesiąca o godz. 15.00
  • Okręgowe spotkanie Domowego Kościoła – II czwartek miesiąca godz. 18.00
  • Róże Żywego Różańca – I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9.00

Dom Katechetyczny

  • Akcja Katolicka – ostatni poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Aspiranci – sobota o godz. 9.30 (sala na parterze)
  • Ceremoniarze i lektorzy – piątek o godz. 19.00 (sala na parterze i piętrze)
  • Chór Chłopięcy PUERI CANTORES – wtorek i piątek o godz. 17.00 (sala chóru na piętrze)
  • Chór Męski – wtorek o godz. 19.00 (sala na parterze)

      – piątek o godz. 19.00 (sala na parterze)

  • DSM – sobota o godz. 9.30 (sala DSM na piętrze)
  • KSM (Grupa młodsza) – piątek o godz. 17.00 (sala w suterenach)

(Grupa starsza) – piątek o godz. 19.00 (sala w suterenach)

  • Krąg Biblijny – II poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Ministranci – sobota o godz. 8.45 (sala na parterze)
  • Odnowa w Duchu Świętym – piątek o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
  • PDMD – sobota o godz. 10.00
  • Poradnia rodzinna:
  1. Spotkanie formatorów –  I poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej
    na parterze),
  2. Spotkania dla narzeczonych – sobota o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej na parterze,
    sala na parterze, sala RCS na piętrze),
  3. Spotkania dla małżonków – ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej
    na parterze),
  • Ruch Czystych Serc (Grupa młodsza) – wtorek o godz. 18.30 (sala RCS na piętrze)

(Grupa starsza) – piątek o godz. 19.00 (sala RCS na piętrze)

  • Rycerze Kolumba – ostatnia środa miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – II poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
  • Wincentyńska Młodzież Maryjna – sobota o godz. 10.00 (sala DSM na piętrze)

Dom Pielgrzyma

  • Chór CANTICUM IUBILAEUM – wtorek o godz. 19.00 (sala misteriów)

– piątek o godz. 19.00 (sala misteriów)

  • Diakonia muzyczna I i III poniedziałek miesiąca o g. 19.30 (sala w suterenach)
  • Dzień skupienia dla narzeczonych – ostatnia niedziela miesiąca (z wyłączeniem grudnia, marzec II niedziela) o godz. 10.00 (sala misteriów)
  • Niepełnosprawni – II niedziela miesiąca o godz. 11.00 (sala misteriów)
  • Orkiestra Parafialna (sala orkiestry)

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy album o naszym sanktuarium

album s

MATER DOLOROSA - NR 27

Modlitewnik Limanowski

modltewnik2016 s

Kalendarz parafialny 2019

Logowanie

PARTNER SERWISU:

golddrop lato2017

 

 

Początek strony