Jak co roku organizowany jest Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych.

Poniżej dostępny jest regulamin i karty zgłoszeń.

25 lat Stowarzyszenia Miłosierdzia Św. Wincentego a'Paulo

(Galeria)

Z okazji jubileuszu chóry i zespoły działające przy naszej parafii nagrały płytę CD. Jej promocja odbyła się podczas koncertu w niedzielę, 28 października, o godz. 17.00.

W sobotę, 6 października, przeżywaliśmy 100. rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Wyrazem wdzięczności Panu Bogu za budowniczych tego kościoła i wszystkich tych, którzy tworząc wspólnotę Kościoła przekazywali nam wiarę i dawali świadectwo miłości do Boga oraz bliźnich było nawiedzanie świątyni przez licznych wiernych parafian i pielgrzymów. W sposób szczególny Zaakcentowanie rocznicy odbyło się na Nabożeństwie Fatimskim, o godz. 19.00. Przewodniczył mu Arcybiskup Edward Nowak z Watykanu. Nie zabrakło kolorowych lampionów, pielgrzymów i przedstawicieli wielu grup działających w parafii limanowskiej.

Fotogaleria z Uroczystości Wszystkich Świętych 2018

Foto: J. Trojanowski i J. Rerutko.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Modlitewnik Limanowski