Limanowski Orszak Trzech Króli 2019 fotogaleria

Photo by J. Trojanowski

KONKURS SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH
Limanowa 2018 r.

Blisko 200 uczestników zgromadził tegoroczny Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych w Limanowej. W konkursie wzięły udział dzieci przedszkolne od 4. roku życia, poprzez dzieci szkolne, młodzież z limanowskich szkół oraz dorośli. Dzieciom towarzyszyli rodzice, wychowawcy, nauczyciele i opiekunowie muzyczni.

Najważniejszym jest fakt, że wszyscy uczestnicy dali dowód przygotowania do najpiękniejszych w ciągu roku świąt Bożego Narodzenia oraz zaakcentowali kultywowanie i upowszechnianie tradycji kolędowania w Limanowej. Organizatorem konkursu była Parafia pw. Marki Boskiej Bolesnej oraz Urząd Miasta Limanowa. Komisja Konkursowa w składzie: Jolanta Szyler, Teresa Staśko, Małgorzata Florek, Stanisław Strug oraz ks. Robert Duda oceniali wykonawców w dwóch kategoriach: szopek oraz grup kolędniczych.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Modlitewnik Limanowski