wielkanoc2017

Ja jestem zmartwychwstanie i życie.
Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we mnie,
nie umrze na wieki (J 11,25-26)

Drodzy Parafianie!

Nadchodzące dni Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego są wyjątkową okazją do głębokiego zanurzenia się w tajemnicę miłości Boga, za której przyczyną zostaliśmy odkupieni. Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas pokojem i pojednaniem, które są owocami zwycięstwa nad grzechem i śmiercią. W wielkanocny poranek Jezus przynosi nam także radość i nadzieję na życie wieczne. Dzięki paschalnym darom otrzymanym od Zmartwychwstałego z prawdziwym zaangażowaniem i wiarą możemy kształtować nasze życie w prawdzie i miłości, wiernie naśladować Mistrza i podążać drogą Jego nauki.

Życzymy, aby radość, miłość, nadzieja i pokój, którymi obdarzył nas Chrystus przez swoje Zmartwychwstanie umacniały Was w wierze, pomagały w przezwyciężaniu trudów dnia codziennego oraz dodawały sił i odwagi w podążaniu Bożymi drogami.

.

Z darem modlitwy