W dniach 15-22 września przeżywaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej Wielki Odpust Maryjny. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego zorganizowania i przeprowadzenia. Dziękujemy siostrom zakonnym, panu kościelnemu, panom organistom, kapelmistrzom, chórzystom, członkom orkiestr i zespołów muzycznych, osobom przygotowującym nagłośnienie, panom przewodnikom, paniom sprzątającym kościół i ołtarz polowy oraz osobom przygotowującym dekorację.
Składamy również podziękowanie wszystkim grupom parafialnym oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie oprawy liturgicznej Mszy Świętych i nabożeństw.
Wyrażamy wdzięczność Wam, Drodzy Parafianie, za Waszą liczną obecność i świadectwo wiary. Niech spotkania z Jezusem i Maryją, Panią Limanowską, zaowocują w nas budowaniem wspólnoty Kościoła oraz właściwych więzów rodzinnych i sąsiedzkich. Pamiętajmy w modlitwach o księżach biskupach i kapłanach, którzy głosili homilie i posługiwali w konfesjonale podczas odpustu.

Autorzy fotografii: Jakub Trojanowski, Jan Rerutko, ks. Robert Duda, Elżbieta Nawalaniec