Poniedziałek 02.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
6.00 | † Zofia Janczy |
6.30 | † Jerzy Sosiński |
6.30 | † Janusz Szewczyk |
7.00 | †† Aleksandra i Marian Sierant |
7.00 | †† Andrzej i Józef Włodarczyk |
7.30 | †† Władysława i Antoni Woźniak |
8.00 | W intencji Ks. Piotra Witowskiego o zdrowie i błogosławieństwo Boże |
11.00 | † Jan Zelek w 6. rocznicę śmierci |
18.00 | † Julia Tomasik |
Wtorek 03.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
6.00 | † Władysław Prędki |
6.30 | † Jerzy Sosiński |
6.30 | † Janusz Szewczyk |
6.30 | † Piotr Chyliński w 20. rocznicę śmierci |
7.00 | †† Ludwika i Józef Cieślak |
7.30 | † Jolanta Stolc |
8.00 | † Zdzisław Czamara |
11.00 | † Ludwik Małecki |
18.00 | † Julia Tomasik |
Środa 04.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
6.00 | †† Maria i Stanisław Ociepka w 12. rocznicę śmierci Marii |
6.30 | † Jerzy Sosiński |
6.30 | † Janusz Szewczyk |
7.00 | † Stanisław Sułkowski |
7.30 | †† Agata i Władysław Bulanda |
8.00 | W intencji Zofii i Adama ……. w 47. rocznicę ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże |
11.00 | † Stanisław Miśkowiec w15. rocznicę śmierci |
18.00 |
|
Czwartek 05.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Szczepan Bijak |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
6.30 | † Cecylia Krawczyk |
6.30 | † Janusz Szewczyk |
6.30 | †† Halina i Jan Dutka |
7.00 | † Jerzy Sosiński |
7.30 | O powołania kapłańskie |
8.00 | † Julia Tomasik |
11.00 | †† Emilia i Józef Zając w 12. rocznicę śmierci Emilii |
18.00 | † Karol Liszka w 24. rocznicę śmierci |
Piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
7.30 | †† Kunegunda i Stanisław Kędroń w 30. rocznicę śmierci Stanisława |
7.30 | † Bronisława Golińska w 1. rocznicę śmierci |
7.30 | † Janina Szpilowska w 10. rocznicę śmierci |
9.00 | † Marian Purczyński w 6. rocznicę śmierci |
9.00 | † Rozalia Kurnyta w 10. rocznice śmierci |
9.00 | † Piotr Kurzydło w 6. rocznicę śmierci |
9.00 | † Stanisław Sułkowski |
10.30 | W intencji Zofii i Stanisława Drużkowskich w 50. rocznicę ślubu o zdrowie i błogosławieństwo Boże |
10.30 | W intencji pracowników spółki Kamp i ich rodzin o błogosławieństwo Boże i opiekę M.B.Bolesnej |
10.30 | W intencji Rity Twaróg w 2. rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże |
12.00 | †† Sławomir i Bogusław Wigura w 6. rocznicę śmierci |
12.00 | †† Józefa i Jan Florek w 18. rocznicę śmierci Jana |
12.00 | †† Zofia i Stanisław Biedroń |
12.00 | † Jan Twaróg w 15. rocznicę śmierci |
13.30 | † Antoni Stach w 35. rocznicę śmierci |
16.00 | † Janina Kuśnierz w 14. rocznicę śmierci |
19.00 | † Stefan Florek w 14. rocznicę śmierci |
Sobota 07.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Mieczysław Zelek |
6.00 | † Janusz Szewczyk |
6.30 | †Józef Szumilas |
6.30 | † Władysław Sukiennik |
6.30 | † Janina Chudy w 4. rocz. śm. |
7.00 | + Jerzy Sosiński |
7.30 | † Jan Steczowicz |
8.00 | O błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia dla siostry Jolanty |
11.00 | † Jan Tobiasz w 24. rocz. śm. |
18.00 | † Anna i Edwarda Czaja |
Niedziela Uroczystość Chrztu Pańskiego 08.01.2023 r.
Godz. | Intencja |
6.00 | † Maria Trela w 25. rocz. śm. |
7.30 | † Kazimierz Strug w 1. rocz. śm. |
7.30 | † Maria Gromala w rocz. śm. |
7.30 | † Józefa, Antoni Dudzik |
9.00 | W intencji członków Róży różańcowej św. Jana Pawła II z prośbą o błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo MBB dla nich i ich rodzin |
9.00 | W intencji członkiń Róży różańcowej pw. św. Jadwigi w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku |
9.00 | O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloku nr 10 przy ul. Zygmunta Augusta |
9.00 | O potrzebne łaski dla Genowefy |
10.30 | † Władysław Wielek w 3. rocz. śm. |
10.30 | †† Józefa i Marcin Sukiennik |
10.30 | † Stefan Pociecha |
12.00 | † Zofia Potoniec w 30. rocz. śm. |
12.00 | †† Czesław i Maria Starzyk |
12.00 | +Dariusz Biedroń w 1. rocz. śm. |
12.00 | † Aniela i Edward Slazyk w 8. rocz. śm. Anieli i w 2. rocz. śm. Edwarda |
13.30 | Za parafian |
16.00 | † Jan Jasiński w 18. rocz. śm. |
19.00 | † Jan Jasica |