Porządek spotkań grup parafialnych

Grupy działające

przy parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej

Bazylika

  • Arcybractwo NSPJ – I piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.00
  • Bractwo MBB – II niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 16.00
  • Grupa Świętego Ojca Pio – II sobota miesiąca o godz. 19.00
  • Koła Koronkowe – ostatni piątek miesiąca o godz. 15.00
  • Okręgowe spotkanie Domowego Kościoła – II czwartek miesiąca godz. 18.00
  • Róże Żywego Różańca – I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9.00

Dom Katechetyczny

  • Akcja Katolicka – ostatni poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Aspiranci – sobota o godz. 9.30 (sala na parterze)
  • Ceremoniarze i lektorzy – piątek o godz. 19.00 (sala na parterze i piętrze)
  • Chór Chłopięcy PUERI CANTORES – wtorek i piątek o godz. 17.00 (sala chóru na piętrze)
  • Chór Męski – wtorek o godz. 19.00 (sala na parterze)

– piątek o godz. 19.00 (sala na parterze)

  • DSM – sobota o godz. 9.30 (sala DSM na piętrze)
  • KSM (Grupa młodsza) – piątek o godz. 17.00 (sala w suterenach)

(Grupa starsza) – piątek o godz. 19.00 (sala w suterenach)

  • Krąg Biblijny – II poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Ministranci – sobota o godz. 8.45 (sala na parterze)
  • Odnowa w Duchu Świętym – piątek o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
  • PDMD – sobota o godz. 10.00
  • Poradnia rodzinna:
  1. Spotkanie formatorów –  I poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej
    na parterze),
  2. Spotkania dla narzeczonych – sobota o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej na parterze,
    sala na parterze, sala RCS na piętrze),
  3. Spotkania dla małżonków – ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej
    na parterze),
  • Ruch Czystych Serc (Grupa młodsza) – wtorek o godz. 18.30 (sala RCS na piętrze)

(Grupa starsza) – piątek o godz. 19.00 (sala RCS na piętrze)

  • Rycerze Kolumba – ostatnia środa miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
  • Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – II poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
  • Wincentyńska Młodzież Maryjna – sobota o godz. 10.00 (sala DSM na piętrze)

Dom Pielgrzyma

  • Chór CANTICUM IUBILAEUM – wtorek o godz. 19.00 (sala misteriów)

– piątek o godz. 19.00 (sala misteriów)

  • Diakonia muzyczna I i III poniedziałek miesiąca o g. 19.30 (sala w suterenach)
  • Dzień skupienia dla narzeczonych – ostatnia niedziela miesiąca (z wyłączeniem grudnia, marzec II niedziela) o godz. 10.00 (sala misteriów)
  • Niepełnosprawni – II niedziela miesiąca o godz. 11.00 (sala misteriów)
  • Orkiestra Parafialna (sala orkiestry)
Transmisja video
V Synod Diecezji Tarnowskiej
Remont Bazyliki
Mater Dolorosa – nr 37
Księgarnia Verbum
Dom Pielgrzyma


Zapraszamy do korzystania z Domu Pielgrzyma działającego przy naszym sanktuarium.
Informacje i zapisy w Kancelarii Parafialnej, albo pod numerem telefonu: 515 851 461 bądź też poprzez email: dompielgrzyma@bazylika-limanowa.pl
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position