Grupy działające
przy parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
Bazylika
- Arcybractwo NSPJ – I piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.00
- Bractwo MBB – II niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 16.00
- Grupa Świętego Ojca Pio – II sobota miesiąca o godz. 19.00
- Koła Koronkowe – ostatni piątek miesiąca o godz. 15.00
- Okręgowe spotkanie Domowego Kościoła – II czwartek miesiąca godz. 18.00
- Róże Żywego Różańca – I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9.00
Dom Katechetyczny
- Akcja Katolicka – ostatni poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
- Aspiranci – sobota o godz. 9.30 (sala na parterze)
- Ceremoniarze i lektorzy – piątek o godz. 19.00 (sala na parterze i piętrze)
- Chór Chłopięcy PUERI CANTORES – wtorek i piątek o godz. 17.00 (sala chóru na piętrze)
- Chór Męski – wtorek o godz. 19.00 (sala na parterze)
– piątek o godz. 19.00 (sala na parterze)
- DSM – sobota o godz. 9.30 (sala DSM na piętrze)
- KSM – piątek o godz. 19.00 (sala w suterenach)
- PDMD – sobota o godz. 9.30 (sala na I piętrze)
- Krąg Biblijny – II poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
- Ministranci – sobota o godz. 8.45 (sala na parterze)
- Odnowa w Duchu Świętym – piątek o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
- PDMD – sobota o godz. 10.00
- Poradnia rodzinna:
- Spotkanie formatorów – I poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej
na parterze), - Spotkania dla narzeczonych – sobota o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej na parterze,
sala na parterze, sala RCS na piętrze), - Spotkania dla małżonków – ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00 (sala poradni rodzinnej
na parterze),
- Ruch Czystych Serc (Grupa młodsza) – wtorek o godz. 18.30 (sala RCS na piętrze)
(Grupa starsza) – piątek o godz. 19.00 (sala RCS na piętrze)
- Rycerze Kolumba – ostatnia środa miesiąca po Mszy Świętej wieczornej (sala na parterze)
- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – II poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 (sala poradni rodzinnej na parterze)
- Wincentyńska Młodzież Maryjna – sobota o godz. 10.00 (sala DSM na piętrze)
Dom Pielgrzyma
- Chór CANTICUM IUBILAEUM – wtorek o godz. 19.00 (sala misteriów)
– piątek o godz. 19.00 (sala misteriów)
- Diakonia muzyczna I i III poniedziałek miesiąca o g. 19.30 (sala w suterenach)
- Dzień skupienia dla narzeczonych – ostatnia niedziela miesiąca (z wyłączeniem grudnia, marzec II niedziela) o godz. 10.00 (sala misteriów)
- Niepełnosprawni – II niedziela miesiąca o godz. 11.00 (sala misteriów)
- Orkiestra Parafialna (sala orkiestry)